inwestycje

E-usługi

LESS

Promując ideę świadomego i minimalistycznego stylu życia, wyposażamy ludzi w narzędzie do sprzedaży i zakupu odzieży z drugiej ręki

www.less.today
E-usługi

Ex Pacto

Jesteśmy ekspertami w odzyskiwaniu pieniędzy z inwestycji w polisolokaty. Pozwól nam zapoznać się z Twoją sprawą i odzyskaj utracone pieniądze.

expacto.pl
E-usługi

Givt

Firma stworzona przez doświadczonych ekspertów z wielu branż, w tym lotniczej, finansowej, prawniczej i nowoczesnych technologii. Skutecznie doprowadzamy do zwrotu pieniędzy za opóźniony lub odwołany lot.

givt.com
E-usługi

Lokatoblok

Organizacja zrzeszająca ekspertów rynku finansowo-prawnego, powołana do odzyskiwania pieniędzy z polisolokat dla osób poszkodowanych.

lokatoblok.pl
E-usługi

Kandu Toys

Producent drewnianych zabawek, które przetrwają pokolenia.

www.kandu.toys
E-usługi

Szopsy.pl

Interaktywna galeria lokalnych sklepów modowych w Twoim mieście.

www.szopsy.pl
Nowe technologie

Flairs.ai

Analizując interakcje podejmowane na firmowych komunikatorach Flairs.ai pozwala zidentyfikować, a następnie nagrodzić najbardziej zaangażowanych pracowników.

flairs.ai
Nowe technologie

Fido.ai

Sztuczna inteligencja do wykrywania i ograniczania przemocy w Internecie.

fido.ai
Nowe technologie

Surge Cloud

Firma wdrażająca innowacje w handlu stacjonarnym.

Innowacje w handlu
Nowe technologie

Take&Go

Sklepy bezobsługowe - nowy wymiar zakupów.

takeandgo.pl
Nowe technologie

3R Studio

3R Studio zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości interaktywnych rozwiązań 3D na potrzeby urządzeń mobilnych, stacjonarnych i VR, a także profesjonalnym modelowaniem grafik 3D.

3rstudio.com
Branża meblarska

Polska Grupa Meblowa

Holding marek dedykowanych wyposażeniu wnętrz, w tym marek oferujących meble i okładziny ścienne, wspierany przez firmy z branży nowych technologii.

pgmeb.com
Branża meblarska

Dobra Forma

Producent nowoczesny mebli biurowych. Oferujemy eleganckie i funkcjonalne biurka, stoliki, szafy, stoły, i wiele innych. Możliwość stworzenia własnych mebli!

http://dobraforma.com/
Branża odzieżowa

Sugarfree

Sugarfree to marka podkreślająca kobiecość poprzez bogate kolekcje sukienek na każdą okazję dla kobiet, które podążają za trendami i lubią świetnie wyglądać.

www.sugarfree.pl
Branża odzieżowa

Colorshake

Odpowiedź dla wszystkich tych, którym brakowało koloru w szafach, a ubrania wybierają, kierując się jakością ich wykonania i wykorzystanych materiałów.

colorshakestore.pl
Branża odzieżowa

Local Heroes

Local Heroes to młoda, polska marka odzieżowa stworzona z myślą o fankach streetwearowego stylu, który doceniły również takie gwiazdy, jak: Rihanna, Rita Ora, Justin Bieber, Ellie Goulding czy Cara Delevingne. 

localheroesstore.com
Branża odzieżowa

Flyn

Producent wysokiej jakości kombinezonów, odzieży i akcesoriów surfingowych i lifestyle'owych.

flynwetsuits.com
Branża odzieżowa

Cardio Bunny

Tworzymy modną, innowacyjną i funkcjonalną odzież sportową, która podkreśla kobiece atuty.

cardiobunny.com
Gastronomia

Podano.pl

Jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją świeżych kanapek oraz przekąsek śniadaniowych. Łączymy doświadczenie w branży spożywczej ze świeżym spojrzeniem na rynek produktów śniadaniowych.

podano.pl/
Gastronomia

Tuba Smaku

Tuba Smaku to całkiem nowe miejsce w sieci, w którym znajdziesz programy znanych szefów kuchni, skromnych i szalonych smakoszy, nauczysz się jak uniknąć wpadek kulinarnych.

youtube.com/tubasmaku
Nowe technologie

ParroteOne

Komunikator i inteligentna klawiatura dotykowa, dostosowane do ograniczeń manualnych seniorów, niepełnosprawnych ruchowo i dzieci.

www.parrotone.com
Nowe technologie

Salesbook

Narzędzie do prowadzenia skutecznych rozmów handlowych.

www.salesbook-app.com
Nowe technologie

Samurai Labs

Samurai Labs to laboratorium, które opracowało pierwszą skuteczną sztuczną inteligencję, która wykrywa i zapobiega przemocy w sieci.

E-usługi

Asekuro

Asekuro.pl S.A. oferuje fachowe doradztwo oraz obsługę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych, firmowych oraz życiowych.

asekuro.pl
E-usługi

Adquesto

Mnożymy zyski Wydawców, radykalnie zwiększając skuteczność reklam. Adquesto wyświetla tylko jedną reklamę, ale za to prosząc o jej przeczytanie i zrozumienie przekazu.

Adquesto.com
E-usługi

CashAp

Marketplace z metodą płatności dla nastolatków.

CashAp.co

Kontakt

Porozmawiajmy o interesach

Jako inwestor szukam kreatywnych i innowacyjnych marek. Poszukuję także nowych możliwości współpracy z innymi inwestorami i firmami. Jeśli wpadłeś na pomysł lub chciałbyś zostać partnerem biznesowym – zapraszam do kontaktu.