idea

Innowacyjność

Szukam nowoczesnych rozwiązań i technologii, które mogą zrewolucjonizować rynki. Inwestuję zarówno w mniejsze, start-upowe przedsięwzięcia jak i w firmy oferujące tradycyjne produkty, które zdążyły już wypracować swoją pozycję w branży. Kluczem jest jednak stawianie na te spółki, które działając w oparciu o innowacje mają szansę stać się liderami w swoich segmentach. Podejmując decyzję o inwestycji myślę nie tylko o długofalowym rozwoju danej firmy, ale także o jej wpływie i możliwej kooperacji z innymi spółkami z mojego portfolio.

Synergia

Udzielając finansowego wsparcia nowym podmiotom analizuję to jakie marki znalazły się dotychczas w moim portfolio i w jaki sposób mogłyby podjąć współpracę z innymi firmami. Przepływ know-how i wzajemna wymiana doświadczeń wewnątrz grupy sprzyja szybszemu rozwojowi spółek i stwarza okazję do komercyjnej współpracy. Każda pozyskana firma to potencjalny nowy partner biznesowy dla dotychczasowych marek. Jako grupa stanowimy siłę i tworzymy solidną, multi-branżową bazę, co daje nam przewagę i jest atutem w pozyskiwaniu dalszych inwestycji i rozwoju.

Wsparcie

Jako przedsiębiorca z kilkunastoletnim doświadczeniem byłem zaangażowany w realizację szeregu inwestycji i projektów w Polsce i za granicą. Współtworzyłem od podstaw sieć dystrybucji e-papierosów, która stała się liderem europejskiego rynku z niemal 1000 punktów sprzedaży oraz sklepem online. Buduję trwałe relacje z partnerami biznesowymi i udzielam wsparcia w działaniach sprzedażowych na wielu poziomach. Dzięki licznym kontaktom oraz znajomości reguł rynkowych i przekroju branż skutecznie pomagam wybranym podmiotom realizować ich cele oraz planować ekspansję na rynku. Współpracuję ze sztabem specjalistów z różnych dziedzin, gotowych aby wesprzeć merytorycznie i handlowo nowo pozyskane firmy.

Kontakt

Porozmawiajmy o interesach

Jako inwestor szukam kreatywnych i innowacyjnych marek. Poszukuję także nowych możliwości współpracy z innymi inwestorami i firmami. Jeśli wpadłeś na pomysł lub chciałbyś zostać partnerem biznesowym – zapraszam do kontaktu.