idea

Innowacyjność

Dawid Urban szuka nowoczesnych rozwiązań i technologii, które mogą zrewolucjonizować rynki. Inwestuje zarówno w mniejsze, start-upowe przedsięwzięcia jak i w firmy oferujące tradycyjne produkty, które zdążyły już wypracować swoją pozycję w branży. Kluczem jest jednak stawianie na te spółki, które działając w oparciu o innowacje mają szansę stać się liderami w swoich segmentach. Podejmując decyzję o inwestycji myśli nie tylko o długofalowym rozwoju danej firmy, ale także o jej wpływie i możliwej kooperacji z innymi spółkami ze swojego portfolio.

Synergia

Udzielając finansowego wsparcia nowym podmiotom Dawid Urban analizuje to jakie marki znalazły się dotychczas w portfolio i w jaki sposób mogłyby podjąć współpracę z innymi firmami. Przepływ know-how i wzajemna wymiana doświadczeń wewnątrz grupy sprzyja szybszemu rozwojowi spółek i stwarza okazję do komercyjnej współpracy. Każda pozyskana firma to potencjalny nowy partner biznesowy dla dotychczasowych marek. Jako grupa stanowimy siłę i tworzymy solidną, multi-branżową bazę, co daje nam przewagę i jest atutem w pozyskiwaniu dalszych inwestycji i rozwoju.

Wsparcie

Jako przedsiębiorca z kilkunastoletnim doświadczeniem Dawid Urban był zaangażowany w realizację szeregu inwestycji i projektów w Polsce i za granicą. Współtworzył od podstaw sieć dystrybucji e-papierosów, która stała się liderem europejskiego rynku z niemal 1000 punktów sprzedaży oraz sklepem online. Buduje trwałe relacje z partnerami biznesowymi i udziela wsparcia w działaniach sprzedażowych na wielu poziomach. Dzięki licznym kontaktom oraz znajomości reguł rynkowych i przekroju branż skutecznie pomaga wybranym podmiotom realizować ich cele oraz planować ekspansję na rynku. Współpracuje ze sztabem specjalistów z różnych dziedzin, gotowych aby wesprzeć merytorycznie i handlowo nowo pozyskane firmy.

Kontakt

Porozmawiajmy o interesach

Dawid Urban inwestuje w kreatywne i innowacyjne marki. Poszukuje również nowych możliwości współpracy z innymi inwestorami i firmami. Jeśli wpadłeś na pomysł lub chciałbyś zostać partnerem biznesowym – zostaw wiadomość.